piątek, 21 marca 2014

Nowe postacie! Will i Lila.

Już poznaliście Willa i Lilę Montgomery, ale nie wiem, czy chcecie o nich czytać. Wczoraj wieczorem coś mnie naszło i zrobiłam z nimi metryczki. takie, jak ma każdy bohater. Co prawda wciąż nie wiem, czyją twarz dać Lirze, ale przed publikacją coś znajdę.
Przespałam się z tym i wydaje mi się, że takie metryczki to najbardziej odpowiedni sposób, żeby wspólnie zadecydować, czy to rodzeństwo zagości w opowiadaniu na stałe, czy tylko na kilka tygodni. Willa Montgomery wyciągnęłam żywcem z filmu, a Lilę dodałam od siebie. Owy film był na prawdę super. Poważne kino, film warty obejrzenia. Tak, czy owak, przespałam się z tym pomysłem i rano obudziłam się z nowymi. Na razie ujawnię tylko te metryczki, żebyście mogli ich lepiej poznać.
Jeśli chodzi o ich rolę w życiu pozostałych bohaterów, to nic nie namieszają, a będą tylko życzliwymi przyjaciółmi. Nie będzie żadnego romansu między Willem i Alianą, więc Kendall może być spokojny.
A teraz już bez przynudzania:
Will Montgomery
Imię i Nazwisko: William Owen Montgomery
Data i miejsce urodzenia: 29 października 1980 w San Francisco.
Narodowość: Amerykańska
Rodzina: Młodsza siostra, rodzice nie żyją.
Zajęcie: Żołnierz w US Army w grupie szkoleniowej i posłanniczej.
Stan Cywilny: Kawaler
Wzrost: 175 cm.
Problemy zdrowotne, śmierć rodziców i obowiązek zaopiekowania się siostrą to wszystkie powody, dla których wrócił do kraju. Często śpi z nożem pod poduszką, co jest nawykiem po latach służby na froncie. Po wybuchu miny ma chorą nogę i oczy. We krwi ma odwagę i skłonność do poświęceń dla dobra ogółu. Oddałby życie za swoich przyjaciół. Zdaniem siostry, ładnie wygląda w galowym mundurze.

Lila Montgomery

Imię i Nazwisko: Lilianna Veronica Montgomery
Data i miejsce urodzenia: 3 listopada 1999 w San Francisco.
Narodowość: Amerykańska
Rodzina: Starszy brat, rodzice nie żyją.
Zajęcie: Uczennica liceum.
Stan Cywilny: Panna
Wzrost: 175 cm.
Lila jest nie tylko wzorową uczennicą liceum, ale również gospodynią domową. Jeszcze nie wie, co chce zrobić w życiu robić, ale na pewno nie będzie robiła niczego bezużytecznego. Mieszka ze starszym bratem, który oberwał na froncie i to jego kocha ponad wszystko. W kieszeni nosi zapasową buteleczkę kropli do oczu, na wypadek, gdyby Will swoich zapomniał. Często mówi innym miłe rzeczy i zawsze tryska dobrym humorem. Lubi poezję i przejawia talent muzyczny.

4 komentarze:

 1. Nooo, już ciekawa jestem jaka będzie ich rola w opowiadaniu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpisuję się pod tym komentarzem i czekam :)

   Usuń
 2. Zgadzam się z dziewczynami wyżej :).
  Liczę na ciekawe dialogi z nowymi bohaterami :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że nic nie namieszają :(
  Jestem ciekawy jak to dalej z nimi bd ;)

  OdpowiedzUsuń