Bohaterowie

Elizabeth Carmichael

Lizzy (16 l.) nie lubi pełnej odmiany swojego imienia. Zawsze była do przodu z nauką, ale tym razem musi trochę zwolnić. Nigdy nie cieszyła się popularnością wśród innych w szkole, bo zdołała się dogadać i zaprzyjaźnić z jednym chłopakiem, a jej prawdziwi przyjaciele, to przyjaciele jej brata. Szybko się uczy i nie ma problemu z zapamiętywaniem szczegółów. Starszy brat często mówi, że gdyby nie ona, nie byłby taki jak jest teraz. Dzięki niemu nie jest odrętwiała po miesiącach śpiączki, bo dbał o wizyty fizykoterapeuty. Przez większość swojego życia byli sami, ale z czasem to uległo zmianie. A sama Liz nie spodziewała się, że skradnie serce klasowego romantyka.

Kendall Schmidt
Kendall (16 l.) jest typem poety. Wie wszystko o ciemnych interesach swojego ojca i żałuje, że nie może nic z tym zrobić. Dużo czuje, dużo walczy i nic nie jest w stanie go to tego zniechęcić. Trenuje szermierkę i jest w drużynie lekkoatletycznej. Uczęszcza na lekcje gry na pianinie i gitarze.

Carlos Pena
Carlos (16 l.) jest dziedzicem ogromnego majątku, ale na razie nie robi sobie na to nadziei, bo na przestrzeni lat jeszcze wiele się może zdarzyć. Jest klasowym filozofem. Zamiast działać, zastanawia się nad opcjami, żeby później wybrać najlepszy, swoim zdaniem wariant. Na co dzień jest bardzo towarzyski. Wkręca się w każdą możliwą koleżeńską akcję.


James Maslow
James (16 l.) to osierocony syn bogatego szlachcica. Po śmierci rodziców został wysłany do katolickiego sierocińca, gdzie ma się nauczyć dyscypliny. Według zapisu w testamencie, nie będzie mógł dysponować rodzinnym majątkiem, jeśli nie zdobędzie identycznego wykształcenia, co jego ojciec.

Logan Henderson
Gdzie dwóch się bije, tam Logan (16 l.) korzysta. Zdobył sobie reputację „mistrza motłochu”. Nie znosi sprzeciwu i broni imienia słabszych, jako „ten agresywny”. Reprezentuje szkołę w boksie, jako wieloletni mistrz tej dyscypliny. Zamiast ostrza i języka, woli używać pięści.  

Charles Carmichael
Chuck (27 l.) jest starszym bratem Lizzy. Zajmuje się nią odkąd się skończyła cztery latka, bo matka odeszła, a ojca jakby nie było. Równie dobry z niego technik komputerowy, co szpieg. Nigdy nikogo nie zabił. Są tacy, którzy mówią, że uczucia są jego słabością, ale właściwie to one pomogły mu przetrwać. Jego siostra jest najważniejszą osobą w jego życiu (jedną z dwóch najważniejszych, właściwie). Codziennie się o nią troszczy i codziennie naraża życie, o co ona ma do niego ciągły żal. Oddałby wszystko, żeby jego rodzinie nic nie zagrażało. Zawsze uczynny i służący pocieszeniem.

Sarah Walker
Sarah (29 l.) to szkolona zabójczyni. Jest narzeczoną Chucka i pomaga mu w wychowaniu Lizzy. Dba o swoich bliskich i nigdy nie zawaha się przed niczym, żeby ich chronić. Rodzina i przyjaciele od niedawna są dla niej tym, czego nigdy nie miała.

John Casey
John (49 l.) jest zimnym zabójcą, ale w kwestii rodziny pokazuje, że jednak ma jakieś ludzkie uczucia. Często się złości i traci nad sobą panowanie. Jedno jego warknięcie, często zastępuje tysiące słów. Chuck mówi, ze on nie ma wewnętrznego spokoju, tylko ma wewnętrzny gniew. To on pokazał Lizzy szermierkę przed laty i udowodnił, że można czerpać z tego przyjemność.

Madison Jenner
Madison (16 l.) jest dziewczyną, która dobrze zna swoją wartość. Otwarta na ludzi, nie ma problemów z nawiązywaniem kontaktów. Lubi błyszczeć i zawsze być w centrum uwagi. Z tego powodu pilnie się uczy i próbuje przypodobać się każdemu, aby głosowali na nią jako przewodniczącą samorządu. W ten sposób użyje swojej utopijnej wizji do zmienienia szkoły według jej zasad. Choć cechuje ją pewność siebie, staje się nieśmiała przy Loganie, który jej się podoba. Próbuje różnych sposobów żeby skraść jego serce.


Christopher Hudson
Chris (16 l.) Najlepszy kumpel Lizzy z dawnej szkoły. Za jej namową przenosi się do "Musketeers High". Nie ufa ludziom. Tylko Lizzy na prawdę go zna. Zawsze uśmiechnięty, choć nie zawsze szczęśliwy. Uwielbia uprawiać sporty i słuchać muzyki, co przyciąga dziewczyny. Często nuci pod nosem. Początkowo niechętnie poznaje nowych znajomych swej przyjaciółki, ale dość szybko łapie z nimi dobry kontakt. 

Indigo Lenson
Znajomi mówią do niej Din (16 l.). Sama nie wie, dlaczego. Dopiero co przeprowadziła się do Los Angeles. Nie zna tutaj prawie nikogo, lecz od razu zauważa Lizzy. Mieszka w domu na przeciwko, liczy na Przyjaźń z dziewczyną. Jest artystyczną duszą, lubi śpiewać lecz nikomu o tym nie mówi gdyż się wstydzi. Uwielbia robić zdjęcia znajomym. Nauka i Ona to związek udany, lubi się uczyć i nie ukrywa tego. Od razu wpadł jej w oko James. Zachwyciła się Nim od pierwszego wrażenia. Jak na swój wiek, przeżyła już dużo rozczarowań.

Julian Carmichael
Wcześniej nazywał się Peterson. Lizzy jako pierwsza nadała mu zdrobnienie. Julie (17 l.) jest przyrodnim bratem Lizzy, Chucka i Ellie. Mają jednego ojca. Trafił do rodziny jako "Fałszywy kuzyn". Jego mama została zamordowana, bo była jedną z trzech najważniejszych sędzi NSA. Jeśli ktoś wątpi w prawdziwość powiedzenia "Pozory mylą", on jest żywym dowodem na jego wiarygodność. Na co dzień życzliwy, spokojny, uśmiechnięty. Twardo stąpa po Ziemi. Bywa ciekawski, czym nie raz wplątał się w kłopoty. Zapamiętuje szczegółowe informacje, ale ma problem z nauką języków obcych. Zwykle spina swoje przydługie blond włosy w kucyk z tyłu głowy. Kolczyki w nosie i uchu nosi, bo mu się podobają. 

Charles Casey

Charlie (19 l.) jest nowym partnerem Lizzy. Został zwerbowany do CIA zaraz po ukończeniu osiemnastu lat. Stracił rodziców w wieku dziewięciu lat i był wychowywany przez despotyczną ciotkę. Bardzo brakuje mu miłości i chciałby mieć kogoś bliskiego. Jest niski i młodo wygląda, dlatego będzie udawać 16-letniego bratanka Johna Cayseya i przejmie jego nazwisko. Imię zostaje prawdziwe. Oficjalnie został wydalony ze szkoły wojskowej za notoryczne ignorowanie poleceń i przenosi się do Liceum Muszkieterów.
Występuje od odcinka 82!

Pozostali: 

Echo Park i Buy More

Nauczyciele w Musketeers High


3 komentarze:

  1. huhu.. ;3. Ciekawi bohaterowie :). Świetnie opisani, i wszystko do Nich pasuję :). Christopher ciekawy chłopak :). Nath wygląda na miłą dziewczynę :). Już się nie mogę doczekać, aż nowe postaci wejdą w to opowiadanie :). Trzymam kciuki za wszystkich ! ♥ .

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie wiem dlaczego, ale chyba skądś kojarzę postać Lizzy . Ale nie wiem czy dobrze mi dzwoni ;].

    OdpowiedzUsuń