Księga Gości

Zwiastun: 

Czołówka: 

Druga czołówka: 

Zwiastun 2:



Wstawiłam to tu, żeby było przejrzyście jakoś, a Księga Gości wydała mi się do tego najlepsza.

Księga gości jest dla Was. Możecie tu wpisywać dosłownie wszystko, głównie zaproszenia na Wasze blogi i prośby o jakiś króciutki wątek w opowiadaniu. Tylko proszę, żeby nie było pytań typu "Czy Victoria Justice może być dziewczyną Jamesa?" bo to nie ma sensu.
W kwestii zaproszeń jest jedna zasada i proszę, żebyście jej przestrzegali:
Jeśli jesteś tu, tylko żeby zignorować moje notki, a jedynie się zareklamować, lepiej opuść tę stronę. "Spamy" dopiero po miesiącu intensywnego czytania i komentowania, ok? Jeśli komentarz nie da mi oznaki, że na prawdę czytasz notki, zignoruję zaproszenie.
Jak pewnie zauważyliście, nowa opowieść jest bardzo "Chuckowa", ale taki już mam gust. Według mojej koleżanki jestem przykładem takiej osoby, która potrafi połączyć dwa, wcale nie pasujące do sobie filmy/seriale/książki w jedno opowiadanie. Dla niektórych to głupie, ale ja po prostu realizuję to, co mi przyjdzie do głowy.
No więc nie pozostaje mi nic innego, jak oddać Wam stronę do dyspozycji.
PS. Sprawdzam ją co Czwartek, może częściej.

W razie pytań niecierpiących zwłoki i wątpliwości: http://ask.fm/Marcialinka 



Odpowiadam w ciągu maks 2 dni, czasami kilku minut. Zależy, jak siedzę. Spam (prawdziwy, taki, który mnie olewa) ignoruję. Nie komentujesz + się reklamujesz = spamujesz.

Playlista

3 komentarze:

 1. I prawidłowo ! Tak ma być :d. Chodzi o Victorię Justice. Blog zapowiada się świetnie :). Ciekawie napisałaś ' Według mojej koleżanki jestem przykładem takiej osoby, która potrafi połączyć dwa, wcale nie pasujące do sobie filmy/seriale/książki w jedno opowiadanie. ' . To opowiadanie, będzie interesujące :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Super blog ! Skąd pomysł na takową fabułę ? Jeden z moich ulubionych ! Masz zapewnione,że będę stałą czytelniczką !
  BTW gdybyś miała ochotę,to zapraszam do siebie ;)
  www.katelynandkendallstory.blog.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Twój blog jest boski. Tylko ta zmija Mia i brat znaczy przyrodniczy brat Lizzy. Czytam twojego bboga i go uwielbiam. Tylko nie komentuje. Czasem sie zdarzy. Ale ją nie mam czasu. ZaprasZam na mojego boga: lenamaslow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń